فروشگاه آسان صنعت

wago

scame

تابلو برق

Wago

scame

آسان صنعت,نمایندگی,نماینده,ایران,در ایران,فروش,فروشنده, تجهیزات,تابلو,صنعت,برق,الکترونیک,برج خنک کننده,چیلر,بوستر پمپ,هواساز,ابزار دقیق,کنترل دور,اتوماسیون,خانگی,صنعتی,ترانسمیتر,دما,فشار,کنترل, اینورتر,ترمینال,آلمان,ریلی,کشتی,کشتی

شرکت آسان صنعت ارائه خدمات فنی و مهندسی (طراحی، تامین تجهیزات، ساخت، نصب و راه اندازی تابلوهای برق و کنترل) در زمینه پروژه های نیروگاهی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد، آب و سایر صنایع.تامین تجهیزات الکتریکی بصورت عامل فروش محصولات SCAME ایتالیا، و نمایندگی محصولات کمپانی WAGO واگو در ایران.

تله کنترل های سری 761 | نمایندگی WAGO ، SCAME | راه اندازی تابلوهای برق

تله کنترل های سری 761

مرداد, 1399 wago

تله کنترل های سری 761:

تله کنترل های سری 761
تله کنترل های سری 761

در بسیاری از فرآیندهای اتوماسیون صنعتی، مانند مانیتورینگ ایستگاه­های پمپ، سطح آب کانال­ها و سدها، عبور و مرور در معابر و ساختمان­های شهری، مخازن نفت، سیستم­های pipeline و سیلوها، پارامترهای کنترل صنعتی می­بایست با حداکثر سرعت و کارایی به مرکز مانیتورینگ ارسال شوند.

شبکه GSM
شبکه GSM

در اين راستا، کمپانی WAGO ماژول­های تله­کنترل TO-PASS  سری 761 را برای مانیتورینگ فرآیندهای صنعتی، تشخیص و گزارش خطا، و کنترل ورودی و خروجی­ها به صورت دوطرفه روی شبکه GSM، (شامل GPRS، CSD و SMS)  به بازار عرضه کرده است. در این ماژول­ها پیام­های خطا در قالب sms، email، fax یا تماس تلفنی به مرکز مانیتورینگ و کنترل ارسال می­شود و سویچینگ خروجی­ها به وسیله sms انجام می­شود.

خانواده ماژول­های تله­ کنترل، علاوه بر داشتن ورودی­ها و خروجی­های دیجیتال و آنالوگ، و ارسال پیام­های خطا، داراي امکاناتی نظیر ثبات داده، و ثبات اتفاقات بوده و قابلیت برنامه­ریزی و مانیتورینگ فرآیند به صورت online روی web را دارا هستند. همچنین با داشتن پروتكل MODBUS SLAVE از طریق ارتباط سریال (RS-232) می توان اطلاعات فرآیند را منتقل کرد.

در ماژول­های تله کنترل سری 761، برای شبکه های مبتنی بر Ethernet، مودم­ها و روترهاي GPRS، امکان ارسال دقیق و ایمن اطلاعات را فراهم می کند. برای کار تحت شرایط سخت، كمپانيWAGO، داراي ماژول كنترل outdoor از سري 761 با درجه حفاظت IP67 مي باشد.

برچسب ها